Flota testowa Test The Best 2022

ROAD

Czym jest rower szosowy? Narzędziem? Czy też kolejną częścią ciała, ruchem pędzla, który uzupełnia obraz Twojego prawdziwego ja? Wierzymy, że oznacza znacznie więcej. Tak jak słowami nie można opisać uczuć, które wywołuje w Tobie jazda na rowerze, nie da się również opisać ogromu poświęcenia, skrywającego się za innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Potrzeba było wielu lat pracy w tunelu aerodynamicznym, na szosach i w laboratoriach, by doprowadzić nasze rowery szosowe do doskonałości. Jednak pewność, że zapewniamy Ci najlepsze wrażenia z jazdy, jest warta całego trudu.

FotoNumerNazwaRozmiar
-1AETHOS COMP METMOS/GLD/CARB 5252
-2AETHOS COMP METMOS/GLD/CARB 5454
-3AETHOS COMP METMOS/GLD/CARB 5656
-4AETHOS COMP METMOS/GLD/CARB 5858

E-BIKE MTB

Nasze rowery górskie stały się legendą. Nie mogliśmy pozwolić na to, by nasze rowery elektryczne były inne. Przede wszystkim rider zawsze musi mieć takie samo odczucie jazdy i doświadczać tej samej pasji, jak podczas jazdy na rowerze bez silnika. Ta misja stała się naszym celem, obsesją i przyrzeczeniem. Każdy z naszych e-rowerów górskich ma doskonałe właściwości jezdne i intuicyjną obsługę, a dodatkowo wyjątkowo równomiernie pracujący, cichy i mocny silnik, zapewniający duży zasięg. Rowery górskie Turbo to niesamowita moc pokonywania większej liczby szlaków.

FotoNumerNazwaRozmiar
-7LEVO SL COMP CARBON BLZ/BLK/SILDST S2S2
-9LEVO SL COMP CARBON BLZ/BLK/SILDST S4S4
-10LEVO SL COMP CARBON BLZ/BLK/SILDST S5S5

E-BIKE ACTIVE

Nasze rowery Turbo to maszyny służące czystej przyjemności, zapewniające całkowicie naturalną i płynną pomoc, pozwalającą Ci zapomnieć, że jedziesz na rowerze elektrycznym. Nie uwierzysz, że nagle tak często chcesz siedzieć na siodełku. Poprzez połączenie innowacyjnych silników, zaawansowanej elektroniki i eleganckiego designu, nasze rowery Turbo rewolucjonizują dziedzinę rowerów elektrycznych. Zabawne, przy tym doskonale funkcjonalne. Możesz dojeżdżać, trenować, przewozić ładunki, jeździć na wycieczki – a na koniec elektronicznie zablokować rower i spokojnie spać. Pragniemy, abyś poczuł się jak na zwykłym rowerze, ale z nogami superbohatera. To właśnie Ty, tylko po prostu szybszy.

FotoNumerNazwaRozmiar
-5CREO SL COMP CARBON EVO CARB/OAKGRNMET MM
-6CREO SL COMP CARBON EVO CARB/OAKGRNMET LL
-8LEVO SL COMP CARBON BLZ/BLK/SILDST S3S3
-11TERO X 4.0 29 NB SILDST/SMK MM
-12TERO X 4.0 29 NB SILDST/SMK LL
-13TERO 3.0 NB WHTMTN/GUN LL
-14TERO 3.0 NB WHTMTN/GUN XLXL
-15TERO X 4.0 27.5 NB GUN/WHTMTN SS
-16TERO X 4.0 29 NB GUN/WHTMTN MM