Flota testowa Test The Best 2022

ROAD

Czym jest rower szosowy? Narzędziem? Czy też kolejną częścią ciała, ruchem pędzla, który uzupełnia obraz Twojego prawdziwego ja? Wierzymy, że oznacza znacznie więcej. Tak jak słowami nie można opisać uczuć, które wywołuje w Tobie jazda na rowerze, nie da się również opisać ogromu poświęcenia, skrywającego się za innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Potrzeba było wielu lat pracy w tunelu aerodynamicznym, na szosach i w laboratoriach, by doprowadzić nasze rowery szosowe do doskonałości. Jednak pewność, że zapewniamy Ci najlepsze wrażenia z jazdy, jest warta całego trudu.

FotoNumerNazwaRozmiar
-1AETHOS COMP METMOS/GLD/CARB 5252
-2AETHOS COMP METMOS/GLD/CARB 5454
-3AETHOS COMP METMOS/GLD/CARB 5656
-4AETHOS COMP METMOS/GLD/CARB 5858
-18DIVERGE COMP CARBON GUN/WHT/CHRM 58 (WRO)58
-39DIVERGE COMP CARBON OLVGRN/OAKGRN/CHRM 54 (Lublin)54
-40DIVERGE COMP CARBON OLVGRN/OAKGRN/CHRM 56 (Lublin)56

MOUNTAIN XC

Od początków kolarstwa górskiego i przełajowego nasza pasja do cross country nieustannie trwa. Od momentu, gdy w 1990 roku światową scenę zdominował Ned „The Captain” Overend, do epoki Jaroslava Kulhavego, który na swoim rowerze Epic wygrał 29 Mistrzostw Świata i zdobył złoto olimpijskie. Również dzisiaj dajemy zawodnikom XC najszybsze rowery górskie, które doskonale wiedzą, jak to jest stać na podium wśród zwycięzców.

FotoNumerNazwaRozmiar
-35EPIC COMP CARB/OIL/FLKSIL L (Lublin)L
-36EPIC PRO CARB/CMLNREDGLD/WHT L (Lublin)L
-43EPIC SW CARB/CMLNSILGRN/CHRM M (Lublin)M
-44EPIC PRO ABLN/BLK L (Lublin)L
-45EPIC EXPERT REDTNT/WHT S (Lublin)S
-46EPIC EXPERT CARB/SPCTFLR S (Lublin)S

E-BIKE MTB

Nasze rowery górskie stały się legendą. Nie mogliśmy pozwolić na to, by nasze rowery elektryczne były inne. Przede wszystkim rider zawsze musi mieć takie samo odczucie jazdy i doświadczać tej samej pasji, jak podczas jazdy na rowerze bez silnika. Ta misja stała się naszym celem, obsesją i przyrzeczeniem. Każdy z naszych e-rowerów górskich ma doskonałe właściwości jezdne i intuicyjną obsługę, a dodatkowo wyjątkowo równomiernie pracujący, cichy i mocny silnik, zapewniający duży zasięg. Rowery górskie Turbo to niesamowita moc pokonywania większej liczby szlaków.

FotoNumerNazwaRozmiar
-7LEVO SL COMP CARBON BLZ/BLK/SILDST S2S2
-8LEVO SL COMP CARBON BLZ/BLK/SILDST S3S3
-9LEVO SL COMP CARBON BLZ/BLK/SILDST S4S4
-19LEVO COMP CARBON NB BLK/LTSIL/BLK S2 (WRO)S2
-20LEVO COMP CARBON NB BLK/LTSIL/BLK S3 (WRO)S3
-41LEVO COMP CARBON NB BLK/LTSIL/BLK S3 (Lublin)S3
-42LEVO COMP CARBON NB BLK/LTSIL/BLK S4 (Lublin)S4

E-BIKE ACTIVE

Nasze rowery Turbo to maszyny służące czystej przyjemności, zapewniające całkowicie naturalną i płynną pomoc, pozwalającą Ci zapomnieć, że jedziesz na rowerze elektrycznym. Nie uwierzysz, że nagle tak często chcesz siedzieć na siodełku. Poprzez połączenie innowacyjnych silników, zaawansowanej elektroniki i eleganckiego designu, nasze rowery Turbo rewolucjonizują dziedzinę rowerów elektrycznych. Zabawne, przy tym doskonale funkcjonalne. Możesz dojeżdżać, trenować, przewozić ładunki, jeździć na wycieczki – a na koniec elektronicznie zablokować rower i spokojnie spać. Pragniemy, abyś poczuł się jak na zwykłym rowerze, ale z nogami superbohatera. To właśnie Ty, tylko po prostu szybszy.

FotoNumerNazwaRozmiar
-5CREO SL COMP CARBON EVO CARB/OAKGRNMET MM
-6CREO SL COMP CARBON EVO CARB/OAKGRNMET LL
-11TERO X 4.0 29 NB SILDST/SMK MM
-12TERO X 4.0 29 NB SILDST/SMK LL
-13TERO 3.0 NB WHTMTN/GUN LL
-14TERO 3.0 NB WHTMTN/GUN XLXL
FotoNumerNazwaRozmiar
-15TERO X 4.0 27.5 NB GUN/WHTMTN SS
-16TERO X 4.0 29 NB GUN/WHTMTN MM
-17VADO 3.0 IGH NB CSTBLK/SILREFL M (WRO)M
-37VADO 3.0 IGH ST NB REDTNT/SILREFL M (Lublin)M
-38VADO 3.0 IGH NB CSTBLK/SILREFL L (Lublin)L